Закінчилися гроші- повернулася додому.

12 лютого 2020 - Stanley

 

Як повідомляє "Status Qwo" 14-літня жителька Вільшан, що 1 лютого пішла здому і не повернулася і була оголошена в розшук, повернулася додому. Як з'ясувалося-вона гуляла по місту з 20-літнім хлопцем, поки в неї закінчились гроші. Служба у справах неповнолітніх розглядає питання про поміщення дівчинки в реабілітаційний центр строком на пів року.

               "Дівчинка жива-здорова. Вона гуляла з хлопцем по місту. Додому повернулась сама, коли                 закінчились гроші бесіда проведена. З батьками будуть складатся протоколи" - сказав співробітник ювенальної первенції ГП НП в Харківській області Дмитро Романюк

За його словами, дівчинка зараз мешкає з бабусею, оскільки мати знаходится під слідством. Але, через свої втечі дівчинка ризикує опинитись в новому "домі"- реабілітаційному центрі.

                 "Дівчинка тікала з дому не раз. Однак до поліції звернулись вперше. Батьки там розлучені, живуть окремо. У батька вже нова сім'я. А мати знаходится під слідством, спочатку була в СІЗО, зараз випустили під домашній арешт. Вона свого чоловіка ледь не вбила. Тому дівчинка живе з бабусею.  Вчора телефонувала бабуся, казала що дівчинка знаходится в Службі у справах неповнолітніх Дергачівського району і її збираются направити в реабілітаційний центр на півроку."- пояснив Романюк.

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныПоліція затримала чоловіка з наркотиком

Новости поселка ОльшаныСуд виніс вирок батькові, що зарізав сина

Новости поселка ОльшаныУ Вільшанах чоловік обікрав сам себе

Новости поселка ОльшаныПівроку після конфлікту.

Новости поселка ОльшаныВільшанець обікрав автівку і загубив на місці скоєння злочину власну мобілку

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика