Семінар ветеранської організації

29 червня 2013 - Stanley

                                               

 

Як повідомляють "Вісті Дергачівщини"- в залі засіданнь Вільшанської селищної ради відбувся семінар з відповідальними секретарями районних та міських рад ветеранів м. Харкова та області. Серед учасників були голова райдержадміністрації А.І.Руденко, селищний голова О.І. Литвинов, голова обласної ради ветеранів України А.П. Хриневич, члени обласної оргметодкомісії В.В.Іващенко, В.І.Ріпа, голова районної організації ветеранів України Н.М. Бережний, голова вільшанської первинної ветеранської організації В.П. Зуб, що являєтся членом президії обласної ради ветеранів та делегатом VI з'їзду ветеранів, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА А.С. Кузьменко.
   Учасники семінару заслухалидоповідь голови обласної ради ветеранів А.П.Хриневича про підсумки республіканського семінару голів обласних та регіональних ветеранських організацій, що відбувся у Чернівцях 23-27 травня цього року.
  Член президії, голова оргметодкомісії облради ветеранів В.В. Іващенко доповіла про постанову Президента облради ветеранів від 12 березня 2013 та методичні рекомендації з приводу статутних вимог та підготовки до святкування 70-ти річчя Перемоги.
    Було, також, розглянуто деякі зауваженнята рекомендації, щодо виконання статутних вимог та ведення діловодства.
          Після закінчення семінару учасники поклали квіти до пам'ятника радянським воїнам, що загибли в Другій Свідовій війні та відвідали меморіал на висоті Петрищева.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика