Провокаціям- стоп!

2 серпня 2014 - Stanley

 

 

У неоголошеній війні, що ведеться зараз проти нашої держави ворог застосовує всі наявні засоби. І, не в останню чергу інформаційні. Поширення неправдивої інформації через ЗМІ стало вже «доброю» традицією, недаремно, очевидно, російський президент назвав Геббельса «талановитою людиною». «Чим більша брехня- тим більше в неї повірять»- ці слова «доктора пропаганди» стали, фактично, гаслом антиукраїнської інформаційної кампанії. Важливої складовою цієї кампанії є поширення чуток, з метою посіяти паніку, дискредитувати українську державу та її військо.

                Так, на цьому тижні, ми стали свідками потужного інформаційного «вкиду» -  начебто, в рамках третьої хвилі мобілізації «Правий Сектор» разом з працівниками військкоматів влаштовують облави на чоловіків прямо на вулицях, в магазинах, транспорті  на пляжі і т.д.

                Давайте спробуємо розібратись.  Почнемо з того що міфічний « Правий Сектор» існує, переважно в хворобливій уяві глядачів російських телеканалів та й для призову в армію існує чітко виписана в законодавстві процедура, що починається з вручення повістки особисто і під розписку.  

                Давайте послухаємо очевидців. Але….. Де ж вони? Всі хто поширює ці чутки з’їжджають «Кума казала, що її сусідка сама бачила», звісно ні ту «куму» ні її сусідку яка «сама бачила» знайти неможливо. Зараз у кожного в телефоні відеокамера, в половині автомобілів відореєстратори, камери відео спостереження в усіх магазинах та громадських закладах. Будь-який резонансний інцидент відразу ж опиняється на youtube та в соціальних мережах. А де відео цих «облав»? Якби «облави» були дійсність то, мабуть, очевидців таки було б більше і не через «куму» та «сусідів», та й відео та фото докази були б.

                Ну і, на останок, найголовніше. А кого, власне, «схопили»? Наше селище це не місто мільйонник, тут, так чи інакше, але хоча б в обличчя, більшість один одного знає. Спільні знайомі є у всіх, це вже точно.  Так кого ж схопили? Де їх родичі, друзі, знайомі? Хтось може назвати їх імена та прізвища? Ні? Як ні? «Очевидці» ,ж кажуть, начебто з Вільшан забрали від 1000 до 5000 чоловік ( при тому, що у нас населення 7200). Так хто ж вони?

                То ж, давайте не будемо поширювати плітки та безпідставні чутки. Осмислювати будь-яку інформацію «вмикати логіку» і не сіяти паніку. Тільки так ми збережемо мир і спокій в нашому краї. Пильність - наша зброя. Слава Україні.

 

Звернення військового комісара Харківської області до мешканців області 

 

[

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика