Закінчилися гроші- повернулася додому.

12 лютого 2020 - Stanley

 

Як повідомляє "Status Qwo" 14-літня жителька Вільшан, що 1 лютого пішла здому і не повернулася і була оголошена в розшук, повернулася додому. Як з'ясувалося-вона гуляла по місту з 20-літнім хлопцем, поки в неї закінчились гроші. Служба у справах неповнолітніх розглядає питання про поміщення дівчинки в реабілітаційний центр строком на пів року.

               "Дівчинка жива-здорова. Вона гуляла з хлопцем по місту. Додому повернулась сама, коли                 закінчились гроші бесіда проведена. З батьками будуть складатся протоколи" - сказав співробітник ювенальної первенції ГП НП в Харківській області Дмитро Романюк

За його словами, дівчинка зараз мешкає з бабусею, оскільки мати знаходится під слідством. Але, через свої втечі дівчинка ризикує опинитись в новому "домі"- реабілітаційному центрі.

                 "Дівчинка тікала з дому не раз. Однак до поліції звернулись вперше. Батьки там розлучені, живуть окремо. У батька вже нова сім'я. А мати знаходится під слідством, спочатку була в СІЗО, зараз випустили під домашній арешт. Вона свого чоловіка ледь не вбила. Тому дівчинка живе з бабусею.  Вчора телефонувала бабуся, казала що дівчинка знаходится в Службі у справах неповнолітніх Дергачівського району і її збираются направити в реабілітаційний центр на півроку."- пояснив Романюк.

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныПоліція затримала чоловіка з наркотиком

Новости поселка ОльшаныПівроку після конфлікту.

Новости поселка ОльшаныВільшанець обікрав автівку і загубив на місці скоєння злочину власну мобілку

Новости поселка ОльшаныУ Вільшанах чоловік обікрав сам себе

Новости поселка ОльшаныСуд виніс вирок батькові, що зарізав сина

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика