Вільшанський Будинок Культури- один з кращих в Україні!

19 лютого 2017 - Stanley

 

Як повідомляє сайт Дергачівської районної державної адміністрації За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, який проводився Міністерством культури України протягом 2016 року, Вільшанський сільський Будинок культури посів ІІ місце. Наші колеги стали переможцями серед 22 клубних закладів з 18 регіонів України, що потрапили до фінального відбіркового туру.

Культура у Вільшанахна високому рівні – це твердження добре знають у районі, в області, а тепер про це взнали і в столиці. Численні нагороди за перемоги у різноманітних конкурсах, проектах не стали для Міністерства культури України єдиною підставою віддати ІІ місце, керівники галузі вирішили перевірити усе на місці і вирушили до Вільшанського сільського Будинку культури. Міністерські представники перевіряли ретельно, уважно придивляючись до організації роботи клубного закладу, до форм та методів роботи і дивувалися. А дивуватися було чому –у Вільшанському СБК діє 18 клубних формувань, де тільки 1 є бюджетним і 2 - на самоокупності, а інші 15 працюють на громадських засадах. А головне, тільки 4 спеціаліста проводять усю культурно-масову роботу, яка так здивувала київських гостей.
Є чим пишатися маленькому колективу, який очолює Карпенко Маріне Овіківна. Серед останніх вагомих здобутків колективу Вільшанського СБК: створення фільму-презентації місцевого елементу нематеріальної культурної спадщини «Сало – від порося до страви»;захист і отримання звання «зразковий» театром мод «Корона»;  розробка та впровадження в дію творчого проекту «Культурно-історичний розвиток – джерело процвітання громади», прийняття на його основі «Програми розвитку культури селища Вільшанина 2016-2020 роки». Цей далеко неповний список вражає фундаментальністю підходу до  організації роботи клубного закладу.
За кожною справою із цього переліку стоїть невтомна робота керівника цього закладу Маріне Овіківни, саме у її особі Вільшанська громада отримала надійного помічника у створенні та пропаганді культурного продукту вищого ґатунку. Приємно, що всі починання закладу підтримує Вільшанська селищна рада на чолі з селищним головою Литвиновим Андрієм Олексійовичем.
Вітаємо з перемогою увесь колектив Вільшанського сільського Будинку культури на чолі з директором Карпенко Маріне Овіківною. Бажаємо нових звершень, нових амбітних планів і наснаги у їх реалізації. Пишаємося і беремо приклад!

 

матеріал з сайту Дергачівської РДА.

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныТеатральна весна 2017

Новости поселка ОльшаныЗвітують творчі колективи Вільшанського Будинку Культури.

Новости поселка ОльшаныНоворічний концерт (фоторепортаж)

Творчі колективиТеатр мод "Корона"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика