Суд виніс виток хулігану.

18 травня 2019 - Stanley

 

Як повідомляє портал Город Х, Дергачівський районний суд визнав винним Володимира Михайлуся, уроженця сел. Вільшани, що працює електриком АСС "Гофропак" в м. Харкові в хуліганстві і приговорив до двох років позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки.

Згідно матеріалам справи, інцендент стався 24 січня 2019 року на вул.С. Ковалевського у Вільшанах. Володимир Михайлусь знаходячись в стані сильного алкогольного сп'яніння побачив на вулиці двох школярів і почав до них приставати, заважати пройти по вулиці.

 Ситуацію побачила місцева жителька Наталя Зуб, що йшла з своїми дітьми, вона підійшла до хулігана і зробила йому зауваження. В цей момент, налякані школярі встигли втекти.

 Однак, така поведінка лише роздратувала чоловіка. Він почав матюкати жінку. В певний момент вхопив за волосся, а потім різко штовхнув, внаслідок чого мати двох дітей упала в замет. Після чого, він знову схопив її за волосся і почав мокати обличчям в сніг.

 Через деякий час Наталі вдалось вирватись і перевернутись на спину. В цей момент хуліган вхопив жертву руками за горло і кілька разів ударив ногами по стегнах. Вириваючись жінка подряпала обличчя хулігану, цим вона роздратувала нападника, він відпустив горло і волосся, вхопив її за ліву руку і засунув її безіменний палець собі в рот.І стиснув зуби з такою силою, що зняв шкіру біля ногтевої фаланги.

 Через 20 хвилин хуліган почав втрачати інтерес до жертви, чим і скористалась жінка спробувавши втекти. Але втекти їй не вдалось, хуліган зробив "підсічку" і вона знову упала.

Подробиці- Портал ГородХ- Сергій Бражник.

фото- портал Город Х

 

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныВільшанець обікрав автівку і загубив на місці скоєння злочину власну мобілку

Новости поселка ОльшаныПівроку після конфлікту.

Новости поселка ОльшаныУ Вільшанах чоловік обікрав сам себе

Новости поселка ОльшаныСуд виніс вирок батькові, що зарізав сина

Новости поселка ОльшаныПоліція затримала чоловіка з наркотиком

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика