Тростянець.

  
ФотографМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 263
Місто Тростянець Сумської обл.- перлина слобожанщини, там варто побувати, тим більше, що це зовсім поруч.

отже, фотозвіт

Залізничний вокзал Тростянця має дещо футуристичний вигляд

Головною цікавинкою міста є так званий "Круглий Двір" це, певно, єдина в Східній Україні кам'яна фортеця, збудована князем Голіциним в 40х роках ХVII століття для захисту від татар, та вже через 40 років по тому, після підкорення Криму та припинення татарських набігів була перетворена князем на театральний майданчик. Майже в такій якості використовуєтся і зараз- там відбуваются різні концерти, а в середені серпня проходить фестваль "Стара Фортеця"

поряд з фортецею знаходится церква Благовіщення


та більш сучасна капличкаі алея закоханих

а цей будинок часто називають палацом князя Голіцина, хоча, насправді до Голіцина він не має жодного стосунку і збудований Леопольдом Кьонігом вже після того як Голіцин програв маєток в карти, а новий власник продав його Кьонігу.

Зараз в палаці знаходится картинна галерея. Щороку в Тростянці проходять живописні пленери і роботи з цих пленерів поповнюють колекціюДівчина що на останній картині- працює в приймальні мера Тростянця
Редагувалось: 1 разів (Останній: 4 грудня 2011 в 16:14)
ФотографМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 263
Ще трохи інтерєрів палацу

А цей рояль виготовлявся на замовлення для театру Ла-Скала, але міланці знайшли там якусь подряпинку і забракували його, тоді інструмент викупила Тростянецька шоколадна фабрика.

На другий поверх ведуть дубові сходи (ще з тих часів)]На другому поверсі- повний розгром, реставрації тут небуло


Поряд з палацом в парку знаходятся дерев'яні скульптури що лишились після пленеру різчиків по дереву в 80х роках минулого століття, нажаль стан цих скульптур вже дуже поганийНу і, безперечно, голвна перлина Тростянця-дендропарк. Щоправда більшість екзотів загинула, та все одно парк надзвичайно красивий. Розташований він вздовж колишньої річки Тростянки. Зараз річки вже немає, вона перетворилась на каскад озер.


В парку знаходится лісодослідна станціяТа дуже цікава споруда- грот німф, побудований Голіциним в 1809 гоці на честь століття полтавської битви (хоча є легенда що була у князя і інша, більш особиста причина його збудувати)Зараз грот напівзруйнований. А сталося це в середині 1940х років. Коли після війни місцевість зачищали від вибухонебезпечних предметів хтось додумався влаштувати там склад. І одного разу воно вибухнуло. Але, як нещодавно вияснилося, здетонувало не все і там в перемішку з камінням та осколками в землі ще лишилось багато небезпечного.
Повідомлень: 0
look афигеть, красотень.
Повідомлень: 0
просьба эти все фото загрузить к нам на сайт.
Повідомлень: 71
Очень красиво!!!
ФотографМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 263
Весняний Тростянець. Не такий, звiсно, яскравий як осiннiй....А в цьому напiвзруйнованому будинку несподiвано виявилося досить пристойне кафе, з великим вибором пива, а на телевiзорi транслювався музичний канал Viva Polska.

Зустрiч епох
Повідомлень: 60
зачетно smile я смотрю можно на сайте смотреть фото и никуда не ездить :)))
Повідомлень: 1
красиво
На початок сторінки 
|
Перейти на форум:
Швидка відповідь
Щоб писати на форумі, зареєструйтесь або авторизуйтесь.

← Назад

Хто on-line?
Користувачів: 0
Гостей: 12
Сьогодні зареєстровані користувачі не відвідували сайт
Яндекс.Метрика